Aroma

Prostredníctvom nášho e-shopu “ANGEL´S THERAPY – Obchod u Anjelov” Vám hrdo a exkluzívne predstavujeme náš jedinečný výber, veľmi kvalitných, čisto prírodných a ručne valcovaných, tradičných indických kadidiel za bezkonkurenčné ceny. S označením “Natural & Hand Made” sú vyrobené v Jaipur, India tradičnými postupmi z čisto prírodných surovín, ako sú bylinky, esenciálne oleje, sušené kvety ale i santalové drevo a ďalšie prírodné ingrediencie. Každá vôňa predstavuje rôzne aspekty indickej kultúry a bola vyvinutá už pred tisíckami rokov.
Doba horenia je približná, nakoľko sú kadidlá ručne valcované, môže sa tento čas líšiť od tyčinky po tyčinku. Každá tyčinka je vlastne jedinečný originál.
Vaše kadidlo k Vám prichádza v krásnom balení, ktoré je vyrobené z recyklovaného a recyklovateľného materiálu. Kadidlá v krabičke sú uložené v plastovom obale.
Prostredníctvom týchto kadidiel si môžete zvýšiť Vašu duševnú a psychickú harmóniu a to ako pri oddychu, tak pri meditácii, prípadne energeticky si vyčistiť ale i správne naladiť Vaše príbytky, čím sa zbavíte zlých, nežiaducich energií, ktoré Vás už dlho ťažili.

Zobrazených 1–9 z 31 výsledkov