O nás

Kto som

Volám sa Angel, ale oslovujú ma Angie, pochádzam z rodiny v ktorej sa jasnovidecké,  ale i liečiteľské danosti predávajú z generácie na generáciu. Už od môjho útleho detstva bolo zrejmé, že som „iná“ ako ostatné deti ale i to, že raz budem pomáhať ľuďom, nakoľko mám až nadmieru rozvinutú empatiu.

Ľudia v mojom okolí si po určitom čase začali uvedomovať, že veci o ktorých hovorím sa napĺňajú. Veľmi dlhý čas som moje schopnosti považovala za prirodzenú súčasť môjho života, až kým som si vďaka určitým situáciám uvedomila, že som vlastne dostala do vienka obrovský dar.

Pri  práci sa vždy napájam na energiu klienta, za pomoci anjelikov môžem zvoliť tú správnu terapeutickú techniku, ktorá Vás zbaví Vašich boliestok a ukáže Vám Vaše nové smerovanie. Moja práca pre Vás je nie len poslaním, ale aj „láskou“, som pripravená Vám pomáhať vo Vašom trápení, čo už iste viete. Mali Ste sa možnosť o tom presvedčiť, keď som sa Vám jedno obdobie pravidelne prihovárala cez televíznu obrazovku TV EZO, ktorú pre Vás pripravovala reláciu „Veštiareň“ na TV DOMA. Snažím sa pre Vás vytvoriť „miesto“, ktoré bude  balzamom pre Vašu dušu i telo.

Pre mňa je každý klient „Jedinečná a neopakovateľne krásna ľudská bytosť“ a v tomto duchu sa uskutočňujú aj všetky moje cvičenia, konzultácie, meditácie, sedenia, terapie či veštenia.

A v neposlednom rade pre Vás s láskou či citom vyberám a zaraďujem do Anjelského e-shopu „Tovar s Anjelsko-Ezoterickou ochrannou tematikou.“

Prečo nakupovať u mňa?

Starostlivo vyberám každý jeden kúsok tovaru pre vás. S láskou vnímam vibrácie energií, aby bol tovar pre vás príjemný a priniesol čo najlepší úžitok.

Ručne vyrobené?

Áno, prinášam vám aj produkty, ktoré ručne vyrábam. Na objednávku pre vás ručne vyrábam sviečky, ručne ich zdobím a sama nabíjam energiou. A ako poďakovanie Vám ku každej objednávke pribalím ručne vyrobené dekoratívne voňavé mydielko.

Čím je tovar výnimočný?

Tovar, ktorý vám ponúkam je niečo, čo sama používam. Napríklad jednotlivé sviečky používam pri rôznych terapiách alebo meditáciách. Dekoratívne voňavé mydielka vám často pribaľujem ako darček.

Sledujte nás